Inauguracja nabożeństw fatimskich 2022

W pierwszą sobotę miesiąca, w naszej parafii rozpoczęliśmy tegoroczne nabożeństwa fatimskie.  O godzinie 17.30, wierni wraz ze wspólnotą Wyższego Seminarium Duchownego uwielbili Matkę Bożą śpiewem litanii loretańskiej. Następnie, o godz. 18.00 sprawowana była Msza św. koncelebrowana. Homilie okolicznościową wygłosił Ks. Marek Machała – wicerektor naszego seminarium.  Bezpośrednio po Mszy św. modlitwą różańcową wierni wynagradzali za wszelkie zniewagi wyrządzane Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi. Po modlitwie różańcowej odbyła się procesja – wokół naszej katedry – z figurą Matki Bożej Fatimskiej. 

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach fatimskich w naszej parafii archikatedralnej!!

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb