Msza święta na zakończenie nawiedzenia wizerunku Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii

W poniedziałek ks. abp Józef Michalik przewodniczył Mszy św. na zakończenie nawiedzenia naszej parafii przez obraz Najświętszego Serca Jezusowego. Ksiądz Arcybiskup wygłosił okolicznościowe kazanie. Na zakończenie poświęcił pięć obrazów Serca Pana Jezusa, które od 1 maja będą peregrynować po naszej parafii. Po odmówieniu przez Księdza Arcybiskupa Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, miały miejsce podziękowania i pożegnanie wizerunku Najświętszego Serca Pana Jezusa prze Księdza Proboszcza Mieczysława Rusina, reprezentację dzieci, młodzieży i rodzin naszej parafii. Poświęcone wizerunki Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpoczęły peregrynację od domu księdza arcybiskupa Józefa Michalika oraz domów zakonnych sióstr znajdujących się na terenie naszej parafii. Następnie obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa został w procesji wyniesiony do samochodu kaplicy i przewieziony do parafii Krasiczyn.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb