Inauguracja nabożeństw fatimskich 2024

W pierwszą sobotę miesiąca maja, w naszej parafii rozpoczęliśmy tegoroczne nabożeństwa fatimskie.  O godzinie 17.30mwierni wraz ze wspólnotą Wyższego Seminarium Duchownego uwielbili Matkę Bożą śpiewem litanii loretańskiej. Następnie, o godz. 18.00 sprawowana była Msza św. koncelebrowana. Homilie okolicznościową wygłosił ks. Kamil Szpilka – profesor Wyższego Seminarium Duchownego. Bezpośrednio po Mszy św. modlitwą różańcową wierni wynagradzali za wszelkie zniewagi wyrządzane Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi. Po modlitwie różańcowej odbyła się procesja – wokół naszej katedry – z figurą Matki Bożej Fatimskiej. 

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach fatimskich w naszej parafii archikatedralnej!!

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb